"Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық  мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение  "Общеобразовательная школа села Койгельды отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"

Мектептің күн тәртібі туралы бұйрық 2022-2023 оқу жылы

«Ақмола облысы білім

басқармасының

Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

КГУ «Общеобразовательная школа села Койгельды отдела образования Аршалынскому району управления образования Акмолинской области»

Бұйрық                                        Приказ

01 қыркүйек 2022 жыл  №1

«Мектептің күн тәртібі  туралы »

Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебінде жаңа 2022-2023 оқу жылының басталуы негізінде, мектепқызметкерлерінің және оқушыларының еңбек қатынастарын реттеу мақсатында БҰЙЫРАМЫН:

1.Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі 2022-2023 оқу жылының 01 қыркүйегінен бастап төмендегі жұмыс тәртібі бекітілсін:

Сабақтың басталуы  сағат 08:30 да.  Қоңырау кестесі:

1ші сабақ 08:30-09:15  5 минут үзіліс

2 ші сабақ 09:20-10:05  5 минут үзіліс

3ші сабақ 10:10-10:55  15 минут үзіліс

4ші сабақ 11:05-11:50  5 минут үзіліс

5 ші сабақ11:55-12:35  5 минут үзіліс

6 шы сабақ 12:40-13:25  5 минут үзіліс

7 ші сабақ 13:30-14:35   5 минут үзіліс

2. Сабақ біткеннен кейін мұғалім, оқушылар кабинеттен шығады. Сынып жетекшілер мен мұғалімдер үзіліс кезінде қабаттарда кезекшілік жасайды. Оқушылардың тәртібін қадағалайды. Оқушылардың тәртібі үшін жауапкершілік жүктеледі.

3. Кезекші сыныптар оқушылар тәртібіне, тазалыққа, мектеп мүлкінің толық сақталуына жауапты болсын.Әр айдың бейсенбі күні жалпы тазалық күні болып белгіленсін.

4. Соңғы сабақ өткізген мұғалім оқушылардың мектептен қайтуын қадағаласын.

5. Оқушылардың үлгерімі тоқсан сайын қорытысын.

6. Оқушылар мектеп әкіишілігінің рұқсатынсыз сабақтар босатылмасын.

7. спорт секцияларының, үйірмелердің жұмыстары директордың бекіткен кестесі бойынша жүргізілсін.

8.  Сыныптан тыс іс шаралар жоспар бойынша директордың бекітуімен жүргізілсін. Барлық мектептен тыс жұмыстар 17 сағат 30 минутқа дейін жүргізілсін.

9. Оқушылардың сабақта сырт киіммен отыруға тыйым салынсын. Кабинет жабдығының толық сақталуы мұғалімнің жауапкершілігіне жүктелсін. Мұғалім мен оқушыларға мектеп ғимаратында темекі шегуге тыйым салынсын.

10. 1-11 сынып оқушылары күнделік жүргізуге міндеттелсін.

11. Бөгде адамдар директордың рұқсатысыз сабаққа жіберілмесін.

12. Мұғалімдерге әкімшіліктің рұсатынсыз өзара сабақ алмастыруға тыйым салынсын.

Осы бұйрықтың орындалуын бақылау директордың оқу ісінің меңгерушісі Китайбекова Зухра Хайруловнаға жүктелсін.

Мектеп директоры:                                        Бердібеков Б.Б